אודות המרפאה

ד"ר אבי רונן

ד"ר אבי רונן

מומחה ברפואת משפחה
ד"ר אבי רונן סיים את לימודי הרפואה בירושליים ב 1990 ואת התמחותו ברפואת משפחה ב 1995 במהלך עשרות השנים מאז, זכה להיות רופא משפחה לאלפי מטופלים, ולהדריך עשרות סטודנטים ומתמחים. ד"ר רונן מאמין בתפיסה רחבה של תפקיד רופא המשפחה כמופקד על כלל מרכיבי בריאות המטופל, ומקדיש את עיקר מאמציו למקסום פוטנציאל הבריאות של כל מטופל. במהלך השנים פיתח ד"ר רונן את תפיסת המפגש הרפואי כ"מפגש בין שני מומחים", במסגרתו משרטט הרופא גבולות רחבים של דרכי פעולה אפשריות לבעיה רפואית, ומנחה את המטופל לבחור את דרך הפעולה המתאימה לערכיו והעדפותיו. בשנים האחרונות משתלם ד"ר רונן ברפואה פונקציונאלית , המציעה למטופלים המעוניינים בכך, פתרונות "מחוץ לקופסא" לבעיות כרוניות מורכבות. הוא חי בזוגיות ארוכת שנים ואב גאה לשלושה ילדים בוגרים.
ד"ר גלית ארטום

ד"ר גלית ארטום

מומחית ברפואת משפחה
ילידת 1971, נשואה לדרור, אמא להלל ונגה. בוגרת ביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב; מומחית ברפואת משפחה.מדריכת סטודנטיות ומתמחים. מאמינה בגישה טיפולית משולבת לגוף ולנפש. מתעניינת בבריאות ורפואה בקרב אוכלוסיות מודרות בארץ ובעולם, ושואפת לטפל במטופלים שלי בגישה שיוויונית(Equity). חברה בעמותת רופאים לזכויות אדם. בעלת דיפלומה מבית הספר לרפואה טרופית והיגיינה בלונדון.

ד"ר ניצן בן דב

מומחית ברפואת משפחה
ד"ר הדס קידר

ד"ר הדס קידר

מומחית ברפואת משפחה
ילידת 1977, נשואה ליניב, אמא לעידו והגר. בוגרת ביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב; מומחית ברפואת משפחה.מדריכת סטודנטיות.ים, סטאזריות.ים ומתמחות.ים. מאמינה במאמינה ברפואה מותאמת אישית ומבוססת קהילה. עובדת ב"חוג לחינוך רפואי" באוניברסיטת תל-אביב כמורה בכירה.
ד"ר מוריאל שפייר

ד"ר מוריאל שפייר

מומחה ברפואת משפחה
רופא משפחה, אב לאלעד, זוהר ויהב. בן זוגה של קרן. סיימתי את לימודי הרפואה בטכניון ואני בוגר תכנית ההתמחות של מכבי שירותי בריאות, מדריך סטודנטים וסטאז'רים. ה"אני מאמין" שלי ברפואה הוא בהכרת המטופלים בכדי לתת טיפול כוללני וליצור מפגש רפואי ראוי, מכיל ומקצועני. אני עוסק בטיפול בדיקור מערבי (dry needling) ומבצע פעולות שונות במרפאה של כירורגיה קטנה.
דנה חלמר

דנה חלמר

מנהלת המרפאה
אני מאמינה שבאמצעות רגישות, יצירת מרחב מכיל ובמתן הכבוד הראוי - כל אדם הוא בעל יכולת החלמה

ד"ר גאיה קטליוטי

מתמחה ברפואת משפחה

ד"ר עדי גילן

מתמחה ברפואת משפחה

ד"ר מאיה ארד כהן

מתמחה ברפואת משפחה

מטופלות ומטופלים יקרים,

לידיעתכם,
ד"ר ניצן בן דב תיעדר מהמרפאה בין התאריכים 1/03/2024 – 14/04/2024.
בזמן העדרותה, הנכם מוזמנים לפנות לצוות הרופאים והמזכירות במרפאה בכל דבר ועניין.